Media przyjazne Przyjaznej Słodyczy

Nowy spojrzenie na wyroby cukiernicze przyciąga uwagę nie tylko konsumentów, ale i mediów (branżowych i nie tylko). Na tej stronie znajdziesz wywiady, nagrania i artykuły, których bohaterem jest nasza Przyjazna Słodycz.

2 września podczas wojewódzkich dożynek w Kruszwicy pojawił się gigantyczny tort o wymiarach 3 x 4 metry i wadze ponad 500 kg. To jedna z atrakcji, którą ZT Kruszwica, znany producent tłuszczów roślinnych, przygotował specjalnie na tę okazję. Przygotowanie tortu było jedną z odsłon promocji programu „Przyjazna Słodycz” wśród konsumentów. W zrobienie tej gigantycznej słodyczy zaangażowało się 10 cukierników z Akademii Mistrza pod wodzą Mistrza Świata w Cukiernictwie Mieczysława Chojnowskiego.

Czytaj więcej

W dniach 21-22 lipca 2012 roku w Domu Pracy Twórczej PAN w Wierzbie odbyła się impreza „Eco Life Mazury” zorganizowana przez Fundację Mazurskim Dzieciom. Wydarzeniu partnerowała „Przyjazna Słodycz”. Pod okiem Mistrzów Cukiernictwa z Akademii Mistrza dzieci stworzyły bajkowy tort.

Czytaj więcej

Już ponad 160 zakładów cukierniczych z 600 punktami sprzedaży przystąpiło do ogólnopolskiego programu ZT Kruszwica SA „Przyjazna Słodycz”. Do programu zapraszane są firmy cukiernicze realizujące politykę najwyższej jakości, posiadające punkty sprzedaży o reprezentacyjnym wyglądzie, w dobrych lokalizacjach, odznaczające się wysokim standardem obsługi klienta i, co szczególnie ważne, zarządzane przez osoby otwarte na nowe wyzwania, gotowe

Czytaj więcej
Partnerzy Przyjaznej Słodyczy
Ogólnopolski program, który znasz z
wppiekarniacukiernictwo-i-piekarstwobake-and-sweer
akademia-mistrzaprzeglad-piekarski-i-cukierniczyupicg
mistrz-branzyakademia-mistrzaupicg
oliviajoyviva
shapezwierciadloparty