Warto wiedzieć...Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej

Data: 24.06.2014    Autor: przyjaznaslodycz

Ponad milion fanów na Facebooku, dwie bestsellerowe książki i hitowe DVD z ćwiczeniami na koncie, skuteczne promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia, podawanie recept na świetną figurę – Ewa Chodakowska to dziś kobieta – instytucja. Jaki jest jej przepis na sukces? O tym pisze w swojej najnowszej książce, w której podpowiada, jak zdobyć świetną formę i zmienić swoje nawyki żywieniowe.

„Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej” to trzeci poradnik popularnej trenerki. Poprzednie – „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską” oraz dziennik fitness „Rok z Ewą Chodakowską” rozeszły się w tysiącach egzemplarzy. Teraz do kompletu Chodakowska dołączyła wyczerpujący poradnik, w którym zawarła wiedzę na temat żywienia, budowania kondycji, dbania o sylwetkę i zrównoważonego stylu życia. Z właściwym sobie entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem opowiada o tym, jak dojść do formy idealnej.

Chodakowska przekonuje, że kluczem do sukcesu jest nie tylko skuteczna dieta albo wyczerpujący trening, ale zastosowanie obu tych elementów razem i w harmonii. Ćwiczenia bez zbilansowanego sposobu żywienia nie pozwolą odzyskać sił, zregenerować organizmu i uzupełnić potrzebny mikroelementów. Z kolei dieta bez ćwiczeń nie da oszałamiających rezultatów i nie pozwoli wyrzeźbić sylwetki, ani uelastycznić ciała. Do tego niezbędna jest odpowiednia motywacja i regeneracja. Chodakowska pisze więc o zgubnych nawykach żywieniowych, o błędach podczas treningów i tłumaczy, w jaki sposób się ich pozbyć z korzyścią dla siebie. Na początku książki prosi o wypełnienie ankiety, która pomoże odpowiedź na pytanie, czy dobrze się odżywiamy. W „Przepisie na sukces” można znaleźć 150 gotowych przepisów na lekkie i proste posiłki (śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje), skuteczne zestawy ćwiczeń, podstawowe zasady odpowiedniego żywienia oraz wskazówki dietetyczne, sposoby na skomponowanie własnego, indywidualnego jadłospisu dla osób, które chcą żyć zdrowo i przyjaźnie na co dzień. Wszystkie porady żywieniowe zostały przygotowane pod kierunkiem specjalistki z zakresu żywienia, Ewy Owczarek-Kacprzak.

Czy trzeba dużych wyrzeczeń, żeby zmienić nawyki i zacząć żyć inaczej? Czy nie wiąże się to z dużymi kosztami? Ewa Chodakowska udowadnia, że nie. Bez bólu, wielkich wyrzeczeń i przy rozsądnym budżecie da się całkowicie zmienić styl życia. Dużą zaletą książki polskiej trenerki jest jej pozytywna postawa i umiejętność motywacji innych. Czytając, wierzysz, że dasz radę to wszystko osiągnąć. W końcu to najlepsza z inwestycji – w siebie samą.

„Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej”, Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis, wydawnictwo K.E. Liber.

Do książki dołączona jest płyta DVD z treningiem na płaski brzuch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Komentarze użytkowników

Powrót do listy artykułów
Partnerzy Przyjaznej Słodyczy
Ogólnopolski program, który znasz z
wppiekarniacukiernictwo-i-piekarstwobake-and-sweer
akademia-mistrzaprzeglad-piekarski-i-cukierniczyupicg
mistrz-branzyakademia-mistrzaupicg
oliviajoyviva
shapezwierciadloparty